Wydawca R.LEWANDOWSKI.
Ekspedycya główna w Kantorze Wydawcy.
kontakt@andriolli.pl
Tel. 605035774


TOM I JÓZEFÓW ISSN 2081-0830
ANDRIOLLÓWKA » Nr 64_ 01.01.2012 »

Nowy RokFINAŁ ROKU ANDRIOLLEGO. Oficjalny finał Roku Andriollego z udziałem przedstawicieli Marszałka Województwa Mazowieckiego odbędzie się 10 stycznia 2012 o godzinie 18.00 w auli widowiskowej Zespołu Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim przy ul. Budowlanej nr 4. Do udziału w spotkaniu organizatorzy serdecznie zapraszają osoby zaangażowane w wydarzenia Roku Andriollego oraz wszystkich zainteresowanych życiem i twórczością artysty.
W programie m.in.: występy młodzieży z powiatu mińskiego oraz szkolnej grupy teatralnej z powiatu otwockiego; kolejne spotkanie bibliotekarzy, nauczycieli, organizacji pozarządowych oraz osób zainteresowanych rozwojem edukacji regionalnej; informacje o projekcie Kronenberg, Andriolli i wilegiatura, czyli podwarszawskie letniska linii otwockiej, wstępne podsumowanie projektu Rok Andriollego oraz projektu Festiwal Kultury i Sztuki Dzieci i Młodzieży.

Dla aktywnych uczestników finału Roku Andriollego w Mińsku Maz. organizatorzy przygotowali okolicznościowe koszulki.

Informujemy także, że dnia 10.01.2012 między godz. 16 a 17 z Otwocka do Mińska Maz. wyjadą autokary wiozące uczestników finału Roku Andriollego. Więcej informacji oraz zapisy u pani Jolanty Wnuk tel. 606148832.


Szanowni Państwo!

Prezentowany na początku roku 2011 Kalendarz Wydarzeń Roku Andriollego z pewnością nie obejmował wszystkich przedsięwzięć popularyzujących życie i twórczość artysty, które miały miejsce w ciągu kilkunastu miesięcy. Niniejszym zwracamy się z prośbą o przesłanie krótkiego opisu wydarzeń, które według Państwa powinny zostać uwzględnione we wstępnym podsumowaniu Roku Andriollego oraz w końcowym jego sprawozdaniu.
Krótkie opisy do wstępnego podsumowania wydarzeń Roku Andriollego prosimy wysyłać do 06.01.2012, a materiały do sprawozdania prosimy przesyłać do 15.02.2012 na adres mailowy roblewandowski@wp.pl

Dziękujemy za wspólne działania w Roku Andriollego 2011

Organizatorzy
Roku AndriollegoŚciągnij wersję w PDF.
www.andriolli.pl
www.swidermajer.pl

Copyright by Robert Lewandowski © 2006
Andriollówka ®

Utrzymanie strony www józefów - Agencja Cirrus